Jóga v Děčíně

 

 V Děčíně cvičíme během školního roku každé pondělí od 18 hodin v tělocvičně                          ZŠ Dr. Miroslava Tyrše, Vrchlického 5, Děčín II.

 

NOVĚ

Cvičíme i  v tělocvičně ZŠ  Ludvíkovice 68 , každý čtvrtek od 17.30 hodin.

 

 

Jóga je cesta nebo způsob života, jenž nás vede k uvědomování si sebe sama. Slovo jóga pochází ze sánskrtu a znamená jednotu, propojení, spojení, harmonii, rovnováhu. V širším pojetí znamená jednotu nebo harmonii individuálního s univerzálním.

Jóga je harmonií ženského a mužského principu v nás, je vyvažujícím principem mezi všemi protiklady v celém projeveném Vesmíru.

Jóga je každá vědomá činnost, kterou podnikáme na cestě k sebepoznání. Tato činnost může být v rovině fyzické, verbální, citové i mentální.

 

Relaxace

Přijďte mezi nás a vyzkoušejte si sami sílu jógy

Součástí jógy je také relaxace.

Potřebujeme se uvolnit od práce, lidí, povinností, odpovědnosti. Potřebujeme být na chvíli sami se sebou, „vypnout“ a celkově zregenerovat fyzické a psychické síly.

Pokud se neumíme zbavit negativních vlivů a emocí, pak zůstávají a zakotvují se v našem těle, v mysli a stávají se příčinou různých nemocí.

Myslíme si, že řešení svých problémů najdeme v konzumaci léků, kávy, cigaret, alkoholu a jiných opojných látkách, mají však jen dočasný účinek a spíš nám ještě více uškodí.

Kontaktní formulář

V případě jakýkoliv dotazů k měření, cvičení nebo produktům mě prosím kontaktujte pomocí kontaktního formuláře nebo telefonicky.

7 + 6 =

Ivana Hroudová

Telefonní Číslo:

+420 774 760 741

Email:

oaza.decin@seznam.cz

Adresa:

Centrum Oáza

Hálkova 8, Děčín 405 02