Kontaktní formulář

V případě jakýkoliv dotazů k měření, cvičení nebo produktům mě prosím kontaktujte pomocí kontaktního formuláře nebo telefonicky.

9 + 14 =

Ivana Hroudová

Telefonní Číslo:

+420 774 760 741

Email:

oaza.decin@seznam.cz

Adresa:

Centrum Oáza

Hálkova 8, Děčín 405 02

FAQ / Často kladené dotazy

Je detoxikace vhodná pro malé děti?

Detoxikace je metoda vhodná pro všechny věkové skupiny, dokonce i pro malé  děti / cca do 1 roku / . U nich se přípravek místo perorálního podávání nanáší na kůži břiška, nebo jemnou pokožku předloktí. Pro děti do 6-ti let věku jsou v nabídce  sirupové přípravky Bambi, starší děti již mohou užívat jak sirupy, tak i Joalis kapky. 

Jak velký vliv má stres na zdravotní stav?

Bohužel velmi zásadní. Stres je fyziologická reakce těla na podněty.  V důsledku dlouhodobého stresového napětí jsou tkáně  oslabeny,  tím se snižují i obranné mechanismy a snáze se do nich dostanou toxiny či infekce. Naštěstí i toto se dá pomocí preparátu Joalis  postupně zvládnout a odstranit.

Pomůže mi detoxikace s preparáty Joalis na postcovidové potíže - únava, bolesti hlavy, přetrvávající kašel, rýma, psychické i fyzické potíže...?
Ano, postupným pročištěním zasažených orgánů od toxinů se tělo dostane zase do fyzické i psychické rovnováhy. 
Je užívání produktů Joalis vhodné jako prevence - udržení silné imunity, předcházení alergických potíží .....?
V každém případě je dobré pročistit tělo  od toxinů a  zaměřit se na kontrétní oblast, kterou chceme podpořit . S řešením jarních alergií je dobré začít již na podzim, udržení silné  imunity řešíme v průběhu celého roku.

Centrum Oáza Děčín